مقایسه انواع ابر میکروفن یقه ای

برای میکروفن یقه ای من کدامیک از ابر میکروفن یقه ای سوندکو  مناسب تر است ؟

نقد و بررسی : ابر میکروفن یقه ای سوندکو مدل MF-2

 

ابر میکروفن یقه ای سوندکو مدل MF-2 یا به اصطلاح پاپ گیر میکروفن از جمله اقلام مصرفی برای انواع میکروفن یقه ای می باشد. کاربرد پاپ گیر میکروفن ، جلوگیری از گیرایی بالای میکروفن ها در فرکانس های بسیار بالا و همچنین فرکانس های بسیار پایین صوتی می باشد.

مقایسه انواع ابر میکروفن یقه ای

حذف هوای اضافه و کاهش کوبندگی صدا هایی همچون (پ) و (ت) در حین استفاده از میکروفن، از مزایای استفاده از ابر میکروفن یقه ای سوندکو مدل MF-2 می باشد .

 

ابر میکروفن یقه ای سوندکو مدل MF-2  دارای کیفیت بسیار خوبی بوده و دارای سایز بندی نمی باشد و با کشش از طرفین، حالت میکروفن را به خود می گیرد.این نوع از ابر میکروفن ها مناسب برای میکروفن های یقه ای تا سایز ۱۵ میلی متر می باشد.

 

شرکت ساندکو در سال جاری اقدام به تامین و توزیع لوازم جانبی صوتی، از جمله پاپ فیلتر کرده است . این محصول با بسته بندی خاص شرکت SOUNDCO عرضه شده است و از وجه تمایز آن با سایر کالا های متفرقه به شمار می رود.

مقایسه انواع ابر میکروفن یقه ای

 

 

 

 

 

ابر میکروفن یقه ای سوندکو مدل MF-2 مناسب برای چه نوع از میکروفن های یقه ای می باشد؟

انواع میکروفن یقه ای از جمله:

  • سنهایزر، کارول،آهوجا، مکس، جاسکو، اکو چنگ،
  • فایوکور، آی تی لینک، اینوی، یانوی، مکا،
  • سایر میکروفن یقه ای بی سیم  و هدمیک های داینامیکی

 

 


 

 

نقد و بررسی : ابر میکروفون یقه ای سوندکو مدل MF-3

 

ابر میکروفون یقه ای سوندکو مدل MF-3 یا به اصطلاح پاپ گیر میکروفن از جمله اقلام مصرفی برای انواع میکروفن یقه ای می باشد. کاربرد پاپ گیر میکروفن ، جلوگیری از گیرایی بالای میکروفن ها در فرکانس های بسیار بالا و همچنین فرکانس های بسیار پایین صوتی می باشد.

مقایسه انواع ابر میکروفن یقه ای

حذف هوای اضافه و کاهش کوبندگی صدا هایی همچون (پ) و (ت) در حین استفاده از میکروفن، از مزایای استفاده از ابر میکروفون یقه ای سوندکو مدل MF-3 می باشد .

 

ابر میکروفون یقه ای سوندکو مدل MF-3 دارای کیفیت بسیار خوبی بوده و و برای انواع میکروفن یقه ای با قطر 5 الی 7 میلی متر مناسب می باشد و با کشش از طرفین، حالت میکروفن را به خود می گیرد.

 

شرکت ساندکو در سال جاری اقدام به تامین و توزیع لوازم جانبی صوتی، از جمله پاپ فیلتر کرده است .ابر میکروفون یقه ای سوندکو مدل MF-3 با بسته بندی خاص شرکت SOUNDCO عرضه شده است و از وجه تمایز آن با سایر کالا های متفرقه به شمار می رود.

 

 

ابر میکروفون یقه ای سوندکو مدل MF-3 مناسب برای چه نوع از میکروفن های یقه ای می باشد؟

مقایسه انواع ابر میکروفن یقه ای

  • انواع میکروفن یقه ای از جمله سوندکو ، بویا ، فری پاور، چیرمن، سارامونیک، کامیکا، بیرداینامیک
  • جیتک،میوزیک هوس، یونیواس، لاوالیر،
  • سایر میکروفن یقه ای بی سیم  و  هدمیک های مغناطیسی