فروشگاه هایپر یو

فروشگاه هایپر یو، یک فروشگاه بزرگ و مجهز در خیابان طالقانی شاهین شهر است که سیستم صوتی مورد نیاز پروزه  توسط تیم فنی مجموعه ما  کارشناسی و اجرا شده است. در این پروژه از شش دستگاه باند ستونی جی تی … ادامه مطلب

باشگاه ورزشی پلاتین

باشگاه ورزشی پلاتین با استفاده از اسپیکر بلوتوثی سوندکو مدل PM-2122 Pro و میکسر صدا سوندکو مدل DM6-FX راه اندازی شده است. استفاده از سیستم صوتی قدرتمند و با دوام با حفظ کیفیت صوتی در طول روز از دغدغه های صاحبان باشگاه های بدنسازی و البته ورزشکاران است.

باشگاه ورزشی المپیا

باشگاه ورزشی المپیا با استفاده از اسپیکر های دکوراتیو 8 اینچ و یک دستگاه اکو آمپلی فایر رومیزی ساندکو مدل PM-6300 راه اندازی شده است . استفاده از سیستم صوتی قدرتمند و با دوام با حفظ کیفیت صوتی در طول روز از دغدغه های صاحبان باشگاه های بدنسازی و البته ورزشکاران است .

باشگاه ورزشی یوز

باشگاه ورزشی یوز با استفاده از اسپیکر های دکوراتیو 8 اینچ و یک دستگاه اکو آمپلی فایر رومیزی ساندکو مدل PM-6300 راه اندازی شده است . استفاده از سیستم صوتی قدرتمند و با دوام با حفظ کیفیت صوتی در طول روز از دغدغه های صاحبان باشگاه های بدنسازی و البته ورزشکاران است .

باشگاه ورزشی کربن

باشگاه ورزشی کربن یکی از تخصصی ترین باشگاه های بدنسازی شاهین شهر می باشد که از فضای مطلوب و امکانات ویژه ای در آن استفاده شده است . در این پروژه از اسپیکر های دکوراتیو 8 اینچ و یک دستگاه اکو آمپلی فایر رومیزی ساندکو مدل PM-6400 استفاده شده است .

باشگاه ورزشی تک

اجرای پروژه باشگاه ورزشی تک شاهین شهر با استفاده از اسپیکر های بلوتوثی ساندکو و  میکسر ساندکو انجام گرفته است.یکی از المان های مهمی که در یک باشگاه ورزشی باید مورد توجه قرار گیرد ، داشتن سیستم صوتی مناسب فضای ورزشی می باشد که تاثیر زیادی در انرژی ورزشکاران هنگام تمرین دارد.

فروشگاه بادیس نمک آبرود

فروشگاه بادیس نمک آبرود، یکی از بزرگترین فروشگاه های پوشاک شهر نمک آبرود است که سیستم صوتی مورد نیاز پروزه  توسط تیم فنی مجموعه ما  کارشناسی و اجرا شده است. در این پروژه از بلندگو های سقفی 6 اینچ دو مگنت یا دو راهه در کنار یک آمپلی فایر رومیزی قدرتمند ساندکو استفاده است.

آموزش و پرورش آران و بیدگل

اجرای پروژه سیستم کنفرانس آموزش و پرورش آران و بیدگل با استفاده از 33 میکروفن کنفرانس LEM مدل 302 که به در خواست آن سازمان نصب و راه اندازی شده است شده است . مدت زمان اجرای این پروژه یک روز کاری بوده است.

تلویزیون شاهین شهر

  اجرای پروژه صوتی تلویزیون شاهین شهر در پارک انقلاب با استفاده از بلندگو های ستونی ضد آب و آمپلی فایر هوشمند تعبیه شده در رک تصویری آن با امکان روشن شدن هوشمند در زمان ورودی سیگنال، امکان پخش صوتی … ادامه مطلب

آموزش و پرورش استان اصفهان

اجرای پروژه سیستم کنفرانس آموزش و پرورش استان اصفهان با استفاده از 60 میکروفن کنفرانس بوش با قابلیت اتصال به 3 دوربین متحرک و قابلیت رای گیری که به در خواست آن سازمان نصب و راه اندازی شده است شده است . مدت زمان اجرای این پروژه سه روز کاری بوده است.

سالن شهید حججی نجف آباد

اجرای پروژه سالن شهید حججی نجف آباد با استفاده از 6 اسپیکر 15 اینچ ساندکو و یک پاور قدرتمند در کنار یک میز صدا ایجاد شده است. در این پروژه تجهیزات نورپردازی جهت مراسامات و اعیاد در کنار تجهیزات کامل نورپردازی تئاتری طراحی و نصب گردیده است . این سالن متعلق به اداره آموزش و پرورش شهر نجف آباد می باشد.

سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش اصفهان

اجرای پروژه سالن آمفی تئاتر آموزش و پرورش اصفهان با استفاده از 12 اسپیکر دکوراتیو پی وی  و یک پاور آمپلی فایر ولتی جی تی آر مدل PL1000 در کنار یک میز صدا ایجاد شده است. در این پروژه تجهیزات نورپردازی جهت مراسامات و اعیاد در کنار تجهیزات کامل نورپردازی تئاتری طراحی و نصب گردیده است. این سالن متعلق به اداره آموزش و پرورش شهر اصفهان می باشد.

سیستم کنفرانس شهرداری خوانسار

اجرای پروژه سیستم کنفرانس شهرداری خوانسار با استفاده از 21 میکروفن کنفرانس LEM مدل 302 که به در خواست آن سازمان نصب و راه اندازی شده است شده است . مدت زمان اجرای این پروژه یک روز کاری بوده است.

اقامتگاه بوم گردی یزد

اقامتگاه بوم گردی یزد یک مکان تفریحی، رفاهی شخصی در شهر یزد می باشد که در دو قسمت مجزا اقدام به تامین صوت کرده است. فضای عمومی این اقامتگاه به متراژ 2000 متر از یک سیستم صوت عمومی بهره می گیرد و سیستم صوت دیگر در مرکز این اقامتگاه در یک فضای 200 متری در جهت پخش موسیقی زنده و استفاده در مهمانی ها راه اندازی شده است .

شهرداری خمینی شهر

اجرای پروژه سیستم کنفرانس شهرداری خمینی شهر با استفاده از 19 میکروفن کنفرانس LEM مدل 302 که به در خواست آن سازمان نصب و راه اندازی شده است شده است . مدت زمان اجرای این پروژه یک روز کاری بوده است.

مرکز مدیریت حوزه علمیه استان اصفهان

اجرای پروژه سیستم کنفرانس مرکز مدیریت حوزه علمیه استان اصفهان با استفاده از 37 میکروفن کنفرانس LEM مدل 302 که به در خواست آن سازمان نصب و راه اندازی شده است شده است . مدت زمان اجرای این پروژه یک روز کاری بوده است.

شهرداری حمیدیا

اجرای پروژه سیستم کنفرانس شهرداری حمیدیا استان یزد توسط نماینده محترم استان یزد: شرکت آکورد استفاده از 12 میکروفن کنفرانس LEM مدل 302 که به در خواست آن سازمان برای هر دو صندلی از یک کنسول مشترک استفاده شده است .

رستوران رباتیک اورانوس شاهین شهر

رستوران رباتیک اورانوس شاهین شهر اولین رستوران رباتیک شاهین شهر می باشد که سعی در بروز بودن  و مکانیزه کردن شیوه پذیرایی داشته است. نصب تجهیزات صوتی در دو طبقه سالن و روف گاردن طراحی شده است. 

باشگاه المپیا

باشگاه  المپیا با استفاده از اسپیکر های دکوراتیو 8 اینچ و یک دستگاه اکو آمپلی فایر رومیزی ساندکو مدل PM-6300 راه اندازی شده است . استفاده از سیستم صوتی قدرتمند و با دوام با حفظ کیفیت صوتی در طول روز از … ادامه مطلب

باشگاه افرا

اجرای پروژه باشگاه ورزشی افرا شاهین شهر با استفاده از اسپیکر های بلوتوثی ساندکو و  میکسر ساندکو انجام گرفته است. یکی از المان های مهمی که در یک باشگاه ورزشی باید مورد توجه قرار گیرد ، داشتن سیستم صوتی مناسب … ادامه مطلب

باشگاه سام لند

اجرای پروژه سیستم صوتی و نورپردازی باشگاه سام لند شاهین شهر با استفاده از سیستم صوتی جی تی آر و نصب تجهیزات نورپردازی در دو سالن مجزا که به در خواست آن مجموعه نصب و راه اندازی شده است، مدت زمان اجرای این پروژه دو روز کاری بوده است. در پروژه سیستم صوتی و نورپردازی باشگاه سام لند شاهین شهر هماهنگی و یکپارچگی در اجرای صوت و نور هیجان ورزشکاران را در ساعاتی که در این سالن حضور دارند دو چندان می کند.

خانه معلم آموزش و پرورش اصفهان

اجرای پروژه سیستم کنفرانس خانه معلم آموزش و پرورش اصفهان با استفاده از 15 میکروفن کنفرانس هایمر که به در خواست آن سازمان نصب و راه اندازی شده است شده است، مدت زمان اجرای این پروژه یک روز کاری بوده است.