مقالات، پروژه ها و اخبار

تولید محتوا بدون میکروفن با Adobe podcast

تولید محتوا بدون میکروفن با Adobe podcast

تولید محتوا بدون میکروفن با Adobe podcast به سادگی آب خوردن.
گاهاً برای یک تولید کننده محتوای حرفه ای پیش می آید که بدلیل خرابی میکروفن استدیویی خود امکان ضبط صدای با کیفیت را نداشته باشد و یا در مواردی یک تولید کننده محتوای تازه کار یا شخصی که قصد ورود به زمینه تولید پادکست یا هر محتوای صوتی دیگری را داشته باشد، امکان تهیه یک میکروفن با کیفیت و مرغوب را ندارد. در اینجا کمپانی بزرگ ادوبی باز هم با یک ابزار قدرتمند دیگر پا به میدان گذاشته است که این ابزار چیزی نیست جز Adobe Podcast

0 نظرات
فروشگاه هایپر یو

فروشگاه هایپر یو

فروشگاه هایپر یو، یک فروشگاه بزرگ و مجهز در خیابان طالقانی شاهین شهر است که سیستم صوتی مورد نیاز پروزه  توسط تیم فنی مجموعه ما  کارشناسی و اجرا شده است. در این پروژه از شش دستگاه باند ستونی جی تی … ادامه مطلب
0 نظرات
باشگاه ورزشی پلاتین

باشگاه ورزشی پلاتین

باشگاه ورزشی پلاتین با استفاده از اسپیکر بلوتوثی سوندکو مدل PM-2122 Pro و میکسر صدا سوندکو مدل DM6-FX راه اندازی شده است. استفاده از سیستم صوتی قدرتمند و با دوام با حفظ کیفیت صوتی در طول روز از دغدغه های صاحبان باشگاه های بدنسازی و البته ورزشکاران است.

0 نظرات
فیش کنون یا فیش XLR

فیش کنون یا فیش XLR

فیش کنون اولین بار توسط “جیمز کنون”، موسس شرکت کنون الکتریک، که اکنون بخشی از موسسه تجاری ITT است، در لوس آنجلس ساخته شد. به همین دلیل این کانکتور گاهی با نام فیش کنون (Cannon plug) یا کانکتور کنون، و در ژاپن با نام جک کنون شناخته می شود. البته این نام مدتهاست در صنعت صدا و تصویر از رواج افتاده است.

0 نظرات
باشگاه ورزشی المپیا-4

باشگاه ورزشی المپیا

باشگاه ورزشی المپیا با استفاده از اسپیکر های دکوراتیو 8 اینچ و یک دستگاه اکو آمپلی فایر رومیزی ساندکو مدل PM-6300 راه اندازی شده است . استفاده از سیستم صوتی قدرتمند و با دوام با حفظ کیفیت صوتی در طول روز از دغدغه های صاحبان باشگاه های بدنسازی و البته ورزشکاران است .

0 نظرات
سیستم صوتی باشگاه بدنسازی

سیستم صوتی باشگاه بدنسازی

سیستم صوتی باشگاه بدنسازی یا سالن ورزشی و ایروبیک یک از مهم ترین شرط انتخاب  سالن ورزشی برای ورزشکاران به حساب می آید چرا که پخش یک موسیقی کوبنده و با کیفیت با یک صدای مستمر و یک دست، هیجان فعالیت ورزشی را چند برابر می کند و تاثیر به سزایی در جذب رضایت ورزشکاران دارد.

0 نظرات
باشگاه ورزشی یوز

باشگاه ورزشی یوز

باشگاه ورزشی یوز با استفاده از اسپیکر های دکوراتیو 8 اینچ و یک دستگاه اکو آمپلی فایر رومیزی ساندکو مدل PM-6300 راه اندازی شده است . استفاده از سیستم صوتی قدرتمند و با دوام با حفظ کیفیت صوتی در طول روز از دغدغه های صاحبان باشگاه های بدنسازی و البته ورزشکاران است .

0 نظرات
باشگاه ورزشی کربن

باشگاه ورزشی کربن

باشگاه ورزشی کربن یکی از تخصصی ترین باشگاه های بدنسازی شاهین شهر می باشد که از فضای مطلوب و امکانات ویژه ای در آن استفاده شده است . در این پروژه از اسپیکر های دکوراتیو 8 اینچ و یک دستگاه اکو آمپلی فایر رومیزی ساندکو مدل PM-6400 استفاده شده است .

0 نظرات
باشگاه ورزشی تک

باشگاه ورزشی تک

اجرای پروژه باشگاه ورزشی تک شاهین شهر با استفاده از اسپیکر های بلوتوثی ساندکو و  میکسر ساندکو انجام گرفته است.یکی از المان های مهمی که در یک باشگاه ورزشی باید مورد توجه قرار گیرد ، داشتن سیستم صوتی مناسب فضای ورزشی می باشد که تاثیر زیادی در انرژی ورزشکاران هنگام تمرین دارد.

0 نظرات