قوانین فروشگاه اینترنتی

چگونه محصول خود را انتخاب ، خرید ، پرداخت و تحویل بگیرید.

 

شما با رفتن به منو محصولات و انتخاب دسته کالا وارد صفحه مورد نظر شده و از بین تعدد کالا ها در هر بخش ، محصول مورد نظر خود را انتخاب می کنید ، پس از انتخاب تعداد مورد نیاز ، اقدام به خرید می فرمایید ، با باز کردن سبد خرید تمامی محصولات انتخاب شده به شما نمایش داده می شود و  از همان جا اقدام به ویرایش ، اضافه یا حذف کالا می کنید و در نهایت بعد از انتخاب شیوه حمل ، که در حال حاضر به سه روش (حمل رایگان): برای خرید بالاتر از ۳۰۰/۰۰۰ تومان و (سرویس ویژه  ۲۲۵۰۰ تومان): برای خرید کمتر از ۳۰۰/۰۰۰ تومان و سرویس پس کرایه (پرداخت هزینه حمل در مقصد) می باشد،

سپس بعد از انتخاب روش پرداخت به دو روش (درگاه اینترنتی بانک ملت )و از طریق رمز دوم و یا (پرداخت از طریق دستگاه ATM  کارت به کارت ) خرید خود را تکمیل می کنید ، کد رهگیری و شماره فاکتور برای شما ارسال شده و در نهایت بخش فروش و پشتیبانی ما در همان روز کالای شما را بسته بندی و ارسال می کنند ، بستگی به مکان شما و انتخاب شیوه حمل ، زمان دریافت کالا متغیر می باشد .

تا زمان دریافت کالا ، کارشناسان فروش و پشتیبانی با شما همراه هستند تا اطلاعات مورد نظر در شیوه حمل و موقعیت های مکانی را از طریق استنادات باربری ، پست  یا تیپاکس و درگاه های پیگیری مرسوله را به شما اعلام کنند.

 

این شرکت با توجه به خط مشی مشتری مداری ، آماده پاسخگویی ، راهنمایی و بعضا حل مشکل شما در انتخاب ، شیوه حمل ، موارد نصب و راه اندازی  به صورت تلفنی یا حضوری و انلاین می باشد .

– پست الکترونیک واحد فروش : info@soundco.ir

– تلفن مرکز فروش: ۰۳۱۴۵۲۸۰۱۳۶-۰۳۱۴۵۲۸۰۱۳۷

_ پشتیبانی در ساعات غیر اداری :۰۹۱۳۳۱۲۱۷۹۱-۰۹۱۲۷۰۶۱۲۶۶

 

قیمت محصولات:

کلیه قیمت ها در سال ۱۳۹۹به روز  و بر اساس واحد پول (تومان ) می باشند. مبالغ براساس قیمت های رایج بازار درج گردیده است وتمامی کالا ها با کسر قیمت قابل توجه بر اساس تخفیف های عمده فروشی لحاظ شده است.

توصیه : برخی از سایت های کم بازدید و متفرقه بعضا اقدام به ایجاد صفحه فروش می کنند و کالا هایی را بر اساس قیمت های گذشته در سایت درج می کنند و اقدام به بروز رسانی در بخش قیمت ها نمی کنند ، عمدتا این درگاه ها کالایی برای عرضه نداشته و یا شرکت های فروش آنها تعطیل می باشند ، قیمت های این درگاه همیشه بروز بوده و با خیال راحت اقدام به انتخاب و خرید بفرمایید .

 

پشتیبانی و خدمات پس از فروش:

کلیه کالا ها تا زمان دریافت و تست سلامت کالا ، در گارانتی ما می باشند ، تمامی خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش بر عهده این شرکت می باشد .

 

شرایط عودت کالا :

تنها در صورتی که کالای شما دارای نقص فنی در زمان تحویل باشد ، شرکت با توجه به شواهد و استنادات کالا ، اقدام به تعویض کالای شما می کند .

می توانید از مشاوره و راهنمایی کارشناسان ما در تمام مراحل بهره بگیرید .

 

تیم فروش و پشتیبانی شرکت پیشتازان صدای نقش جهان